Spoštovani starši, športni navdušenci-ke, ljubitelji in ljubiteljice nogometa,

Primarna dejavnost in osnovno poslanstvo NŠ Cerkno je vzgoja otrok. To zagotavljamo s pomočjo trenerjev, intuziastov, sponzorjev in staršev.

Fantje in dekleta so glede na starost razporejeni v dve selekciji od U11  do U13 . V tekmovalnem smislu sodelujejmo v ligaških sistemih MNZ Nova Gorica.

Uspešno sodelujemo z Nogometnim Društvom Idrija, kamor vključujemo vse starejše kategorije.

Vsem, ki nadaljujejo šolanje izven Cerkna zagotavljamo možnost treniranja v klubih v kraju šolanja, bolj perspektivnim, pa poizkušamo omogočiti nadaljevanje nogometne poti v klubih, ki so strateški partnerji ND Idrija in omogočajo razvoj igralcev na najvišji kakovostni ravni.

Vse, ki si želite postati aktivni člani kluba iskreno vabimo, da se nam pridružite. Naša vrata so vedno odprta.

Športni pozdrav!

Uprava NŠ Cerkno